Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2017-10-12  17:32:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē 12.oktobrī tika izskatīts jautājums par Ogres novada izglītības konsultatīvās komisijas izveidošanu un tās nolikuma apstiprināšanu.

2013. gada septembrī pašvaldībā tika izveidota un līdz šim darbojās Ogres novada Izglītības iestāžu vadītāju konsultatīvā komisija, kuras sastāvā bija Ogres novada izglītības iestāžu vadītāji. Šobrīd ir pārskatīts šīs komisijas sastāvs, kā arī nolikums, izveidots jauns.

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte informēja, ka Izglītības konsultatīvā komisija darbosies 16 locekļu sastāvā, izstrādāts priekšlikums šādam komisijas sastāvam: Igors Grigorjevs, Ogres 1.vidusskolas direktors; Dzirkstīte Žindiga, Ogres novada sporta centra direktore; Māra Banka, Ogres sākumskolas direktore; Mārtiņš Leja, Suntažu vidusskolas direktors; Aleksandrs Horuženko, Jaunogres vidusskolas direktors; Ilze Zvirgzdiņa, Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis" vadītāja; Baiba Liepiņa, Ogres tehnikuma pārstāve; pārstāvis no Ogres 1.vidusskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas, Jaunogres vidusskolas, Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes “Zelta sietiņš" un Madlienas vidusskolas padomes; Jānis Iklāvs, Ogresgala 5.skautu un gaidu vienības vadītājs;  Monika Magdalēna Ziemele, biedrības “REload” pārstāve; Sandra Grunte, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja; Alvis Vagulis, SIA “Hansa Matrix” viceprezidents. Komisijas sekretāre – Evija Slise, Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība” Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vecākā izglītības darba speciāliste. Komisijas nolikums paredz, ka komisijas locekļi no sava vidus izvēlēsies komisijas priekšsēdētāju un viņa vietnieku.

Komisijas nolikums nosaka, ka šī komisija ir konsultatīva un koordinējoša padomdevēja institūcija par izglītības attīstības jautājumiem Ogres novadā. Komisijas darbības mērķis ir nodrošināt Ogres novada pašvaldības domes, Ogres novada pašvaldības administrācijas “Ogres novada pašvaldība” Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes, izglītības iestāžu vadītāju un sabiedrības pārstāvju sadarbību izglītības attīstības plānošanas un kvalitatīvas vispārējās izglītības, profesionālās ievirzes un interešu izglītības īstenošanas veicināšanai Ogres novadā.

Komisijas galvenie uzdevumi: veicināt sadarbību un informācijas apmaiņu izglītības jomā un izglītības iestāžu darbības jautājumos; prognozēt un analizēt izglītības attīstības tendences Ogres novadā; apkopot un sniegt atzinumus par aktuāliem izglītības jautājumiem; ierosināt jaunas politikas iniciatīvas un piedalīties Ogres novada izglītības politikas veidošanā; izvērtēt un iesniegt domei priekšlikumus iekšējo normatīvo aktu projektu izstrādē, kas saistīti ar izglītības iestāžu darbību; iesniegt domei priekšlikumus par pašvaldības izglītības iestāžu tīkla pilnveidošanu; izstrādāt un iesniegt priekšlikumus izglītības darba kvalitātes uzlabošanai.

Deputāti nolēma sagatavoto lēmumprojektu virzīt uz domes sēdi.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

jā jā 
2017-10-13  06:43:51
Tad jau gruntes amatu vafag likvidēt

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības