Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:
Aptauja
 
Vai esat atklājuši peldsezonu Latvijā?

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2017-08-02  12:56:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

   

Pirmdien, 31. jūlijā,  tika parakstīts akts par pārbūvētā Brīvības iela posma nodošanu ekspluatācijā – visi projektā paredzētie darbi ir izpildīti.

Jau vēstīts, 28. jūlijā, Ogres novada pašvaldības būvvaldes organizētā komisija apsekoja Brīvības ielas posmu no Rūpnieku ielas līdz pilsētas robežai, kur veikti apjomīgi pārbūves darbi. Komisija secināja, ka kopumā darbi ir pabeigti, taču darbu  izpildītājam – ceļu būves firmai SIA “Binders” – , vēl ir jāveic vairāku defektu novēršana, lai nonāktu līdz brīdim, kad novada pašvaldība varēs parakstīt aktu par būves pieņemšanu.

Atkārtoti pārbaudot objektu, atklājās, kā iepriekš norādītie trūkumi ir novērsti un pārbūvēto Brīvības ielas posmu var oficiāli pieņemt ekspluatācijā.

Darbi Brīvības ielā veikti atbilstoši būvprojektam, ko 2016. gadā izstrādāja SIA “Polyroad”. Izbūvējot objektu atbilstoši akceptētajam projektam, pilsēta ieguvusi vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi, jaunizbūvētu gājēju – velosipēdistu celiņu, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, atjaunotām sabiedriskā transporta pieturvietām, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas tīkli, sadzīves kanalizācijas tīkli, elektroapgādes tīkli, vājstrāvas tīkli).

Jau vēstīts, ka ielas pārbūves laikā Ogres novada pašvaldībā vērsās iedzīvotāji ar lūgumu Kartonfabrikas rajona centrā nelielās autobusu pieturvietas nojumes vietā  uzstādīt lielāku nojumi. Domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, atbalstot iedzīvotāju lūgumu, panāca Brīvības ielas posma pārbūves projektā sākotnēji pieļautās kļūdas novēršanu – tagad šajā pieturā ir uzstādīta atbilstoša lieluma nojume.

“Ogres novada pašvaldība konsekventi īsteno satiksmes infrastruktūras sakārtošanu. Prieks, ka ir sakārtots arī Brīvības ielas pēdējais posms, kurā brauktuves segums bija ļoti sliktā stāvoklī, gājējiem un velosipēdistiem celiņa nebija vispār. Nu šie satiksmes dalībnieki var justies droši. Cilvēku drošība ir primārais, un labas, sakārtotas ielas to nodrošinās visiem satiksmes dalībniekiem,” E. Helmanis.

Brīvības ielas pārbūves darbi posmā no Rūpnieku ielas līdz pilsētas robežai veikti projekta “Uzņēmējdarbības attīstība Kartonfabrikas rajonā, pārbūvējot uzņēmējiem svarīgu ielas posmu Ogrē” ietvaros ar mērķi sekmēt komercdarbības attīstību un veicināt privāto investīciju apjomu pieaugumu, veicot ieguldījumus ceļa infrastruktūras uzlabošanā, kas ir būtiska gan uzņēmējiem, gan darbiniekiem.

Brīvības ielas pārbūves projekta īstenošanas izmaksas ir 1 629 757,60 eiro, no kuriem 427 215 eiro – Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļi.

Kā jau minēts iepriekš, Brīvības ielas pārbūves darbus veica ceļu būves firma SIA “Binders”, ar kuru, pamatojoties uz publiskā iepirkuma rezultātiem, Ogres novada pašvaldība 2016. gada 28. oktobrī noslēdza līgumu, darbi tika uzsākti 2016. gada 21. novembrī.

   

   

   

   

   




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības