Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:
Aptauja
 
Ar kādām domām sākat Jauno gadu?

Fakti.lv
  Publicēts: 2017-06-16  13:00:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Portāls Fakti.lv piedāvā interneta tiešraides video ierakstu no piektdien notikušās Ogres novada domes ārkārtas sēdes:

Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 16.jūnijā pieņemti grozījumi Ogres novada pašvaldības nolikumā. Turpmāk 3 domes priekšsēdētāja vietnieku vietā būs tikai viens.

Atbilstoši Ogres novada pašvaldības 2014.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.36/2016 “Ogres novada pašvaldības nolikums” noteiktajam, domes priekšsēdētājam līdz šim bija trīs vietnieki: domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos, domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos un domes priekšsēdētāja vietnieks sociālo lietu jautājumos, attiecīgi nosakot domes priekšsēdētāja vietnieku pilnvaras.

Nolūkā optimizēt domes priekšsēdētāja vietnieku institucionālo sistēmu Ogres novada pašvaldībā un vienkāršot domes darbu, veiktas strukturālas izmaiņas Ogres novada pašvaldības domes vadības amata vietu skaitliskajā sastāvā – turpmāk domes priekšsēdētājam būs tikai viens vietnieks, nolikumā attiecīgi nosakot domes priekšsēdētāja un viņa vietnieka pilnvaras.

Atbilstoši nolikumā noteiktajam, domē līdz šim darbojās šādas pastāvīgās deputātu komitejas: Finanšu komiteja 13 locekļu sastāvā, Komunālo un transporta jautājumu komiteja 8 locekļu sastāvā, Komunālo un transporta lietu komiteja un Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komiteja 8 locekļu sastāvā un Tautsaimniecības komiteja 8 locekļu sastāvā. Izvērtējot līdzšinējo domes komiteju, komiteju priekšsēdētāju un viņu vietnieku darbu un nolūkā to pilnveidot turpmāk domē strādās četras pastāvīgās komitejas: Finanšu komiteja 13 locekļu sastāvā,  Tautsaimniecības komiteja 8 locekļu sastāvā, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja 8 locekļu sastāvā; Sociālo un veselības jautājumu komiteja 8 locekļu sastāvā.

Saskaņā ar pašvaldības nolikumā veiktajiem grozījumiem, komitejas priekšsēdētāja amats ir algots.

Lai nodrošinātu efektīvu un lietderīgu pašvaldības resursu izlietojumu, Ogres novada pašvaldības budžetā finanšu līdzekļi, kas bija plānoti domes priekšsēdētāja vietnieku atalgojuma nodrošināšanai. tiks novirzīti viena priekšsēdētāja vietnieka un domes pastāvīgo komiteju priekšsēdētāju atalgojuma nodrošināšanai. Līdz ar to izmaiņas nolikumā pašvaldības budžetu neietekmē.

Jau vēstīts, ka Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka un pastāvīgo komiteju sastāva ievēlēšana plānota 19.jūnijā.

 




Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

es 
2017-06-16  13:12:31
Runātāja sajaukusi domes sēdi ar pludmali.

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      





© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības