Noderīgas saites:

Edmunds Čirksta
  Publicēts: 2015-10-20  15:48:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušajā svētdienā FK“Ogre” savā laukumā ar rezultātu 0:1 piekāpās Valmiera Glass FK/BSS komandai, kura šobrīd Komanda.lv Pirmās līgas futbola čempionāta kopvērtējuma tabulā atrodas otrajā pozīcijā.

Komandu sākumsastāvi

FK“Ogre”: Ritvars Cinītis, Deniss Ostrovskis, Andrejs Kondratjevs, Jose Luiz Fraga da Silva Junior(55.min Andris Bērziņš), Ģirts Tumans(46.min Mihails Makārovs), Raivis Rubīns, Staņislavs Kumpiņš, Viesturs Dudelis(75.min Aigars Cibuļskis), Krists Kalniņš(63.min Niks Niklāvs Škaunacis), Jānis Latkovskis(46.min Deivids Strazdiņš), Matheus Sonaro Rodriques.

Valmiera Glass FK/BSS: Elvis Arnavs, Raimonds Brēža, Artūrs Bankavs, Kārlis Ozols, Ralfs Apsītis(64.min Jānis Lapss), Niks Savaļnieks, Madis Oskars Miķelsons, Elvis Teremko(77.min Mārtiņš Dubro), Valts Jaunzems, Raivis Risbergs(82.min Roberts Rainers Cipe), Kārlis Jākabsons.

Pirmā iespēja spēlē gūt vārtus radās jau 2.minūtē, kad pēc piespēles no laukuma kreisās malas valmierietis neviena netraucēts izdarīja spēcīgu un precīzu bumbas raidījumu vārtu apakšējā stūrī, par laimi Ogres komandas vārtsargs bumbu atsita.

Pēc sešām minūtēm valmieriešiem radās vēl viena iespēja izvirzīties vadībā, taču pretinieka ar galvu raidīto bumbu tvēra Ogres vārtsargs Ritvars Cinītis.

Spēles 10.minūtē Valmieras komandas spēlētājs izpildīja vēl vienu ļoti bīstamu bumbas radījumu ar galvu no ļoti tuvas distances, arī šoreiz Ritvars Cinītis bija uzdevumu augstumos.

Pirmais bīstamais moments pie valmieriešu vārtiem radās spēles 16.minūtē, kad pēc tālas Matheus Sonaro Rodriques piespēles, Andrejs Kondratjevs centās ar galvu raidīt bumbu pāri pretinieku vārtsargam, diemžēl, sitiens sanāca nedaudz par augstu, bumba nolidoja virs vārtu pārlikņa.

Spēles 26.minūtē pēc Staņislava Kumpiņa pārkāpuma Valmieras komanda ieguva tiesības izpildīt ļoti bīstamu soda sitienu, tikai pāris centimetrus no vārtsarga laukuma. Soda sitienu devās izpildīt Valmieras komandas spēlētājs Niks Savaļnieks, taču viņš bumbu raidīja tieši Ogres komandas izveidotajā mūrī. Niks tika arī pie atkārtota sitiena, tomēr tas izrādijās nesekmīgs.

Lieliska iespēja spēles 30.minūtē izvirzīties vadībā radās FK “Ogre”. Jose Luiz Fraga da Silva Junior ar Raivi Rubīnu izspēlēja stūra sitienu, sekoja Raivja centrējums soda laukumā, kur gaisa cīņā pirmais bija Ģirts Tumāns. Seko spēcīgs sitiens ar galvu, diemžēl, arī šoreiz mazliet garām vārtiem.

Diemžēl spēles 43.minūtē Ogres komandai tomēr nācās kapitulēt. Pēc valmierieša bumbas piespēles vārtsarga laukumā kļūdu pieļāva Jānis Latkovskis. Nespēdams bumbu izsist ārpus vārtsarga laukuma, pie tās nonāca valmierietis, pret kuru tūlīt pat Jānis pārkāpa noteikumus. Tam sekoja neapstrīdams 11m soda sitiens uz FK“Ogre” vārtiem. To devās realizēt Niks Savaļnieks, kurš nekļūdijās – 0:1 Valmiera Glass FK/BSS labā.

Drīz vien sekoja arī tiesneša svilpe par pirmā puslaika beigām. Pirmajā puslaikā ritēja ātrs futbols ar daudz tālām piespēlēm un nelielu Valmieras komandas pārsvaru.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem valmieriešu uzbrukumiem no kuriem pirmais ļoti bīstamais radās spēles 62.minūtē, kad tikai veiksme glāba FK“Ogre” no otro vārtu zaudējuma. Šoreiz pretinieka bumbas raidījumu no apmēram trīs metru attāluma atvairīja Ritvars Cinītis.

Tik pat lieliska iespēja Valmiera Glass FK/BSS komandai  radās spēles 78.minūtē, kad pretiniekam Ritvaru Cinīti neizdevās pārspēt no vēl tuvākas distances.

Vēl pēc brīža valmieriešiem atkal radās līdzīga situācija, kad pretinieks Ogres vārtsargu atkal nespēja pārspēt no ļoti tuvas distances.

Spēles 85.minūtē Ogres komandas spēlētājs pārkāpa noteikumus pie paša soda laukuma. Atkal soda sitienu devās izpildīt Niks Savaļnieks, taču Nika spēcīgi un precīzi raidīto bumbu vārtu augšējā stūrī ar dūrēm atsita lieliski spēlējošais Ritvars Cinītis.

Atlikušajā spēles laikā valmierieši vairs īpaši ar uzbrukumiem neaizrāvās, dodot iespējas uzbrukt Ogres komandai, tomēr visus ogrēniešu uzbrukumus neitralizēja Valmieras komandas aizsargi. Gala rezultātā FK“Ogre” piedzīvoja minimālu zaudējumu Valmieras komandai ar rezultātu 0:1.

Pēc šī zaudējuma FK “Ogre” turnīra tabulā saglabā 12.vietu, savukārt Valmiera saglabā otro pozīciju un turpina cīņu par spēlēšanu Latvijas futbola virslīgā.

Nākamo spēli FK“Ogre” aizvadīs 24.oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar FK Smiltene/BJSS komandu. Savukārt nākamo mājas spēli FK“Ogre” aizvadīs vien 7.novembrī plskt 14:00, kad Ogrē uzņems Salaspils futbola komandu. Atgādinām, ka spēle pret Salaspili būs arī sezonas noslēguma spēle.