Noderīgas saites:

Edmunds Čirksta
  Publicēts: 2015-08-18  09:53:00 /

Ziņot redakcijai

Svētdien FK Ogre savā laukumā Komanda.lv 1.līgas čempionātā futbolā izcīnija ļoti skaistu uzvaru pār JDFS Alberts komandu ar rezultātu 2:0, tādējādi revanšējoties par zaudējumu ar tādu pašu rezultātu abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē. Vārtus FK Ogre komandas labā guva Agnis Pūpols un brazīliešu leģionārs Jose Luiz Fraga da Silva Junior.

Komandu sākumsastāvi:

FK Ogre: Ritvars Cinītis, Alexssandro Leopoldo Junior, Deniss Ostrovskis, Jānis Latkovskis, Juris Skabārdis, Jose Luiz Fraga da Silva Junior(90+2.min Andris Bērziņš), Raivis Rubīns(90+3.min Emīls Latkovskis), Viesturs Dudelis(85.min Aigars Počs), Matheus Sonaro Rodriques, Staņislavs Kumpiņš, Agnis Pūpols(72.min Mihails Makarovs)

JDFS Alberts: Helmuts Saulītis, Raivis Šonmanis, Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Fricis Roderts, Jānis Aigars Dīriķis(52.min Edgars Kalsnavs), Pāvels Truņins(79.min Jānis Mangulis), Kristaps Liepa(77.min Rihards Tomingass), Mārtiņš Vecvagars, Aivars Emsis, Pauls Ēriks Dombrovskis(89.min Ričards Aksels Ozoliņš), Rihards Straume(87.min Haralds Grotāns).

Pirmais bīstamais moments šinī spēlē radās jau 3.minūtē, kad pēc stūra sitiena nedaudz gar Alberta komandas vārtu stabu bumbu raidīja FK Ogre spēlētājs Staņislavs Kumpiņš. Drīz pēc tam divi izcili momenti izvirzīties vadībā bija JDFS Alberts komandai. Vispirms, pēc Ogres spēlētāju kļūdas laukuma vidū, spēles 6.minūtē sitienu no tuvas distances atvairīja FK Ogre komandas vārtsargs Ritvars Cinītis, bet dažus mirkļus vēlāk atkal Ogres vārtsargam bija jārāda sava meistarība, brīdī kad bumba pēc Alberta komandas spēlētāja sitiena no laukuma kreisās malas lidoja tieši vārtu tālajā augšējā stūrī jeb devītniekā.

Drīz pēc šiem notikumiem spēles 11.minūtē FK Ogre komanda guva vārtus, taču līnijtiesnesis uzskatīja, ka bija aizmugure. Mirkli vēlāk Ogres komanda tieši pretim Alberta vārtiem nopelnīja diezgan bīstamu standartsituāciju, taču šinī epizodē vārtus gūt neizdevās.

Spēles 17.minūtē atkal savu meistarību nācās demonstrēt FK Ogre vārtsargam Ritvaram Cinītim, kad Alberts spēlētājs gaisa divcīņā uzveica aizsargu un izgāja viens pret vārtsargu – šoreiz atkal pārāks izrādijās Ritvars Cinītis. Drīz pēc šī momenta Alberts komandas spēlētājs sita bumbu pa vārtiem un tā vārtsarga laukumā trāpija pa roku Ogres komandas aizsargam. Alberts spēlētāji pieprasīja 11m soda sitienu, taču tiesnesis tā neuzskatīja un lika turpināt spēlēt tālāk.

Izcila iespēja izvirzīt vadībā FK Ogre komandu spēles 22.minūtē radās Ogres spēlētājam ar devīto numuru Jose Luiz Fraga da Silva Junior, taču viņa raidītā bumba pāri vārtsargam ceļu vārtos tā arī neatrada.

Iespējas gūt vārtus abām komandām pirmajā puslaikā tiešām bija daudz, un viena no labākajām šinī spēlē radās 26.minūtē Alberta komandai, kad pēc patālas standartsituācijas izspēles no pašas vārtu priekšas bumbu ar galvu vārtos raidīja Alberta komandas spēlētājs, taču lielisks atkal vārtos bija Ogres vārtsargs, izsisdams bumbu uz stūra sitienu, kurš drīz pēc tam izrādijās nesekmīgs.

Nepagāja ilgs laiks, kad Albertam vēlreiz radās  iespēja izvirzīties vadībā, kad pēc sitiena no vārtsarga laukuma līnijas bumbu pa vārtu pārlikni trāpija Alberta futbolists.

Spēles 36.minūtē Albertam gan izdevās gūt vārtus, taču ar pārkāpumu pret vārtsargu kā rezultātā spēles rezultāts vēljoprojām palika 0:0.

Spēles 39.minūtē savu vārdu teica arī FK Ogre komanda. Skaista saspēle vārtu tuvumā kā rezultātā FK Ogre spēlētājs Raivis Rubīns izgājā praktiski viens pret vārtsargu un sita bumbu nedaudz gar vārtu tālo apakšējo stūri.

Šķiet, ka vislabākā iespēja FK Ogre komandai pirmajā puslaikā gūt vārtus radās 42.minūtē, kad pēc ļoti spēcīga Agņa Pūpola sitiena, bumbu, kura lidoja tieši zem vārtu pārlikņa ar pirkstu galiem izdevās izvilkt Alberta vārtsargam Helmutam Saulītim.

Nepagāja ilgs laiks, kad viens pret vārtsargu nonāca jau Alberta spēlētājs, šoreiz sitiens sanāca ļoti vājšs un tieši virsū vārtsargam.

Šādu spraigu notikumu pavadībā arī noslēdzās pirmais puslaiks ar rezultātu 0:0. Laukumā kopumā ritēja visai līdzīga spēkošanās ar daudzām lieliskām iespējām gūt vārtus abām komandām.

Otrā puslaika 46.minūtē notika tieši tas uz ko ļoti cerēja nedaudzie sanākušie FK Ogre līdzjutēji. Pēc tālas piespēles uz Alberta komandas vārtu pusi notika divcīņa par bumbu starp teicami spēlējošo Ogres spēlētāju Agni Pūpolu un Alberta aizsargu. Rezultātā divcīņā par bumbu uzvarēja Pūpols, un to spēcīgi raidīja Alberta komandas vārtu augšējā stūrī – 1:0 FK Ogre labā.

Drīz vien karsti notikumi norisinājās pie FK Ogre vārtiem. Spēles 49.minūtē pēc standarta situācijas izspēles ļoti rupji pret Ogres vārtsargu Ritvaru Cinīti noteikumus pārkāpa JDFS Alberts spēlētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis kā rezultātā viņš no spēles galvenā tiesneša saņēma sarkano kartiņu. Lai gan Ogres vārtsargs kādu laiku gulēja uz zāliena, tomēr pēc nelielas atgūšanās no sadursmes viņš bija gatavs turpināt spēli. Alberts komanda līdz ar to spēli turpināja viena vīra mazākumā.

Izcila iespēja panākt 2:0 Ogres komandai radās spēles 53.minūtē, kad Agnis Pūpols pēc Raivja Rubīna piespēles nonāca praktiski viens vārtu priekšā pret Alberta vārtsargu, taču Agnim sitiens nesanāca. Gala rezultātā tikai stūris.

Līdz nākamai labai iespējai gūt vārtus šoreiz bija jāpagaida nedaudz ilgāk nekā parasti. Spēles 68.minūtē atkal teicama iespēja radās Agnim Pūpolam, kurš izgāja viens pret Alberta vārtsargu, taču sitiens šoreiz virsū vārtsargam.

Pagāja tikai viena minūte, kad atkal iespēja gūt divu vārtu pārsvaru radās FK Ogre komandai. Pēc spēcīga FK Ogre komandas kapteiņa Jura Skabārža sitiena, bumbu no vārtu labā apakšējā stūra izvilka Alberta vārtsargs Helmuts Saulītis. Tūlīt pat FK Ogrei radās vēl viena iespēja gūt vārtus, un atkal Agnim Pūpolam, šoreiz sitiens nedaudz gar vārtu stabu.

Ļoti liktenīga šinī spēlē izrādijās 79.minūte. FK Ogre spēlētāji izgāja divatā pret vienu Alberta aizsargu un vārtsargu. Bumba tika nogādāta Ogres brazīliešu leģionāram Jose Luiz Fraga da Silva Junior, kurš palika viens pret vienu ar vārtsargu, to apspēlēja un raidīja bumbu vārtos – 2:0 FK Ogre labā. FK Ogre nosvin vārtu guvumu ar deju par prieku sev un sanākušajiem līdzjutējiem. Atlikušajā laikā nopietni bīstami momenti neveidojās ne pie vieniem, ne otriem vārtiem un FK Ogre skanot tiesneša finālsvilpei varēja sākt svinēt savu ceturto uzvaru sezonā. Arī otrajā puslaikā ritēja visai līdzīga cīņa, te vienai, te otrai komandai pārņemot iniciatīvu.

Pēc šī panākuma FK Ogre turnīra tabulā pacēlās uz divpadsmito vietu apsteidzot FK Smiltene/BJSS. JDFS Alberts savukārt pēc šī zaudējuma ieņem sesto vietu.

Nākamo spēli FK Ogre aizvadīs sestdien 22.augustā, kad izbraukumā tiksies ar FK Tukums 2000 TSS komandu, kas turnīra tabulā šobrīd ieņem astoto pozīciju. Savukārt nākamo mājas spēli FK Ogre aizvadīs 29.augustā spēlējot pret FK Auda komandu, ar kuru Ķekavā izdevās nospēlēt 2:2.