Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Fakti.lv/Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2015-07-16  16:48:00 /
 
 Ziņot redakcijai  

Apmeklētāju pieņemšanas centrs Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkā Ogrē, Brīvības ielā 33 darbu uzsāka šī gada 26. maijā. Šodien notika svinīga centra atklāšana, kurā piedalījās pašvaldības vadība un deputāti, kā arī viesi no kaimiņu pašvaldībām.

   

Svinīgo lentas griešanu veica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un Apmeklētāju pieņemšanas centra ieceres un atvēršanas praktiskais virzītājs – priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, tūrisma un sporta lietu jautājumos Egils Helmanis.

Uzrunājot klātesošos, A.Mangulis pateicās visai komandai, kura strādāja, lai centrs tiktu izveidots, atvērts un kvalitatīvi strādātu. “Mūsu galvenais uzdevums ir nākt pretī iedzīvotājiem, un šis ir pirmais solis, lai, ienākot pašvaldībā, iedzīvotājiem būtu atvieglots birokrātiskais aplis,” uzsvēra priekšsēdētājs, centra darbiniekiem vēlot veiksmi turpmākajā darbā.

E.Helmanis uzsvēra, ka pats galvenais ir savstarpējā sadarbība, attiecības un orientēšanās uz klientiem. Priekšsēdētāja vietnieks pateicās kaimiņu novadu pārstāvjiem un atzina, ka savā starpā novadiem vienam no otra ir jāmācās un cieši jāsadarbojas, jo iedzīvotājiem neinteresē novadu robežas, līdz ar to pašvaldību darbs ir cieši saistīts un vērsts uz iedzīvotāju apkalpošanu un labklājību. E.Helmanis pateicās komandai, kas strādāja, lai Apmeklētāju pieņemšanas centrs tiktu atklāts, deputātiem, kā arī centra darbiniekiem. “Mums visiem ir jāatceras, ka mūsu darba devēji ir novada iedzīvotāji un mēs strādājam viņiem,” uzsvēra E.Helmanis.

Pateicības vārdus gan domes vadībai, gan administrācijas darbiniekiem veltīja arī priekšsēdētāja vietniece kultūras, izglītības un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane, paužot cerību, ka arī novada iedzīvotāji novērtēs Apmeklētāju pieņemšanas centra piedāvātos pakalpojumus un vēlēja veiksmi centra darbiniekiem.

Ogres novada domes vadību un Apmeklētāju pieņemšanas centra darbiniekus sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kurš atklāja, ka Ikšķiles pašvaldībā Klientu centrs veiksmīgi darbojas jau nepilnu gadu un tajā klientus apkalpo viena darbiniece. Arī I.Trapiņš uzsvēra savstarpējo novadu sadarbības nozīmi. “Prieks, ka Ogres novada pašvaldības jaunā komanda spēja tik ātri realizēt un sakārtot tās lietas, kas vajadzīgas novada iedzīvotājiem. Sniedzot iedzīvotājiem kvalitatīvu konsultāciju Apmeklētāju pieņemšanas centrā, darbam vairāk laika atliks pašvaldības speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar nozīmīgiem projektiem,” atzina I.Trapiņš, vēlot Ogres novada pašvaldībai īstenot nozīmīgus projektus, un turpināt strādāt novada iedzīvotāju labā, sniedzot to, ko viņi grib no pašvaldības saņemt - kvalitatīvu pakalpojumu.

Sveicieniem un laba vēlējumiem pievienojās arī Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Raivis Ūzuls un nesen ievēlētais Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš, kuru ar jauno amatu apsveica arī Ogres novada domes vadība.

Ogres novada pašvaldības Kancelejas vadītāja Ieva Vilcāne atzina, ka Apmeklētāju pieņemšanas centra atvēršana ir pārdomāts un stratēģisks novada vadības solis, kā arī apliecinājums tam, ka Ogres novada pašvaldība vēlas balstīt savu darbu uz labas pārvaldības principiem. “Viens no labas pārvaldības principiem ir pakārtot pašvaldības darbu tā, lai pakalpojumi būtu ērtāki iedzīvotājiem un pakārtoti viņu interesēm. Jau šobrīd Apmeklētāju pieņemšanas centrā vienkopus tiek sniegti vairāki pakalpojumi - ar pašvaldības pakalpojumiem saistīto dokumentu iesniegšana un izsniegšana, dzīvesvietas deklarēšanas jautājumi, ar būvvaldi saistīti jautājumi un citi,” sacīja I.Vilcāne un pateicās māksliniekam Gunāram Platpīram par ieguldījumu telpu iekārtošanā, Egilam Helmanim par ieguldīto darbu centra izveidošanā, kā arī kaimiņu novadu vadītājiem par ierašanos uz centra atklāšanu.

Pēc svinīgās centra atklāšanas viesi apskatīja Apmeklētāju pieņemšanas centra telpas.

Apmeklētāju pieņemšanas centrā tiek nodrošināti šādi pakalpojumi:

ar pašvaldības pakalpojumiem saistīto dokumentu (tai skaitā iesniegumu, priekšlikumu, sūdzību u.c.) iesniegšana un izsniegšana;

elektroniski iesniegto dokumentu pieņemšana un izsniegšana;

dzīvesvietas deklarēšanas jautājumi;

apmeklētāju konsultēšana un informēšana ar pašvaldības pakalpojumiem saistītos jautājumos;

pierakstīšanās pieņemšanai pie pašvaldības vadības un speciālistiem.

Apmeklētāju pieņemšanas centra telpās atrodas arī kase.

Apmeklētāju pieņemšanas centrs strādā bez pusdienu pārtraukuma un ir atvērts:

pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00,

otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.00 līdz 17.00,

piektdienās no plkst.8.00 līdz 16.00.

Šāds ir arī kases darba laiks, izņemot to, ka kasei katru dienu no plkst.12.00 līdz 13.00 ir pusdienu pārtraukums.

Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centra tālrunis ir 65071160. Centrā strādā klientu apkalpošanas speciālistes Santa Birzniece, Laura Pirktiņa, Lelde Balaško un kasiere Zaiga Sīle.

Laipnu gaidīti Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā!
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Mr.Fikss 
2015-07-16  22:14:54
Eleganti un skaisti. Un meitenes škiet ļoti sirsnīgas, Noteikti došos kad būs kas jākārto.

Māksla 
2015-07-16  20:50:48
Nav jau nekāds prieka nams, kur visam jābūt iekš sarkana un bārkstīm. Zilā vienmēr ir bijusi lietišķuma un garīguma krāsa.

Purple 
2015-07-16  19:52:17
Dizains ļoti slāvisks izskatās, auksts, vai tikpat auksta būs arī apjalpošana?

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības