Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2015-04-28  12:18:00 /

Ziņot redakcijai

Vakar, 27.aprīlī, Ogres 1.vidusskolas sporta hallē notika Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas finālsērijas starp BK "Ogre" un RSU ceturtā spēle.

Ogres basketbolistiem spēles galotnē izdevās izraut uzvaru ar 67:64, panākot, ka zelta medaļu liktenis izšķirsies sērijas piektajā mačā.

Pirms vakardienas mača ogrēnieši sērijā līdz vienas komandas trijām uzvarām bija nonākuši iedzinējos ar 1:2, tāpēc viņiem, ja gribēja kļūt par čempioniem, derēja tikai uzvara. Panākums gan nenāca viegli, jo Ogres 1.vidusskolas sporta halles grozi ilgu laiku labvēlīgāki bija tieši pret viesiem – pēc pirmā puslaika RSU komanda atradās vadībā ar 31:30, bet 3.perioda izskaņā ieguva pat 11 punktu pārsvaru – 53:42. Tikai maksimāli koncentrējoties un pašaizliedzīgi cīnoties par katru bumbu, pēdējā ceturtdaļā BK "Ogre" basketbolistiem izdevās izvirzīties vadībā ar 66:58, kā arī nosargāt saglabāto pārsvaru. Ogres komanda svinēja uzvaru ar 67:64, sērijā vēlreiz panākot izlīdzinājumu – 2:2. Ogres komandā rezultatīvākais bija Rihards Strauts ar 15 punktiem, Sandrim Jēkabsonam 14 punktu, bet Raimonds Pabrieža un Sandis Bēts guva pa 12 punktiem.

Finālsērijas piektā spēle, kā arī zelta un sudraba medaļu pasniegšana notiks rīt, 29.aprīlī, RSU laukumā (Rīgā, Hanzas vidusskolā), sākums pulksten 19:30.