Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2015-03-02  10:20:00 /

Ziņot redakcijai

28.februārī Vidzemes ledus hallē notika Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēle, kurā "Ogre/Sāga 97" spēkojās ar regulārā turnīra uzvarētāju HK "MOGO". Lai arī jaunie ogrēnieši spēja čempionāta līderu vārtos iemest piecas ripas, šoreiz nācās atzīt viesu pārākumu, piekāpjoties ar 5:10.

Virslīgas debitante "Ogre/Sāga 97" regulārajā turnīrā vienu reizi pieveica HK "MOGO", svinot panākumu pēcspēles metienos ar 4:3, tāpēc šie pretinieki pret mūsu hokejistiem spēlēja ar pilnu jaudu. Jau otrajā minūtē tieši viesi atklāja spēles rezultātu – 1:0. Ogrēniešiem centās ne ar ko nepiekāpties "MOGO" hokejistiem, mūsējiem pat bija lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu, tikai neizdevās realizēt soda metienu. Pēc pirmā perioda ogrēnieši zaudēja ar 0:2.

Spēles vidū, kad rezultāts bija 0:3, pirmos vārtus guva ogrēnieši – spēlējot skaitliskajā mazākumā, Dmitrijs Seļutins panāca 1:3. Drīz pēc tam ar vārtu guvumu izcēlās Artūrs Riters – 2:3. Pirms otrā pārtraukuma viesi atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2.

Pēdējās trešdaļas pirmajās sekundēs ogrēnietis Juliāns Misjus vēlreiz samazināja pretinieku pārsvaru līdz minimuma (3:4), bet nepagāja ne minūte, kad ar diviem goliem bija atbildējuši viesi – 6:3. 42.minūtē vārtu guvums "Ogres/Sāga 97" kontā – ar precīzu metienu izcēlās Roberts Baranovskis (4:7). 52.minūtē, ogrēnieši guva vēl vienus vārtus, panākot 5:8. Gols Dmitrija Seļutina kontā, kuram asistēja Oļegs Šišļaņņikovs un Dāvis Ļaksa. Pēdējais vārds gan piederēja "MOGO" hokejistiem, kuri guva vēl divus vārtus un varēja svinēt uzvaru ar 10:5 (2:0, 2:2, 6:3).

Spēles protokols: ŠEIT

Līdz ar to "Ogre/Sāga 97" savā debijas sezonā regulāro turnīru noslēgusi ar 12 punktiem turnīra tabulas 6.vietā.