Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-10-20  06:47:00 /

Ziņot redakcijai

18.oktobrī Vidzemes ledus hallē, Ogrē, notika Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēle, kurā turnīra debitante "Ogre/Sāga 97" ļoti sīvā cīņā tikai ar 2:4 piekāpās vieniem no līderiem - "Liepājas" hokejistiem.

Ogrēniešiem jau otro spēli nācās iztikt bez sava kapteiņa, uzbrukuma līdera un rezultatīvākā spēlētāja Mārtiņa Dzierkala, kurš spēlēt hokeju devies uz Somiju. Spēles sākums mūsu jaunajiem hokejistiem nebija veiksmīgs, jo jau 4.minūtē, kad abas komandas spēlēja četri pret četri, rezultātu ar precīzu metienu atklāja viesi – 0:1. 13.minūtē HK "Liepāja" savu pārsvaru dubultoja – 0:2, tā noslēdzās pirmais periods.

Otro trešdaļu labāk aizvadīja "Ogre/Sāga 97" hokejisti – 22.minūtē Roberta Baranovska piespēli vārtu guvumā pārvērta Dmitrijs Seļutins (1:2), bet jau pēc 22 sekundēm vārtus guva arī Pauls Austris Akmentiņš, kuram asistēja Vladimirs Siņegubovs – 2:2. Perioda izskaņā Liepājas hokejistiem izdevās vēlreiz sarūgtināt ogrēniešu vārtsargu – 2:3.

Pēdējā trešdaļā "Ogre/Sāga 97" vairakkārt bija tuvu tam, lai lauztu spēles gaitu un panāktu vismaz izlīdzinājumu. Tomēr veiksme bija viesu pusē, kuri 55.minūtē guva savus ceturtos vārtus, sagādājot Ogres hokejistiem zaudējumu ar 2:4.

Nākamo spēli "Ogre/Sāga 97" aizvadīs 25.oktobrī, kad spēkosies ar Virslīgas līderi HK "Kurbads". Tā kā abu klubu mājvieta ir Vidzemes ledus halle, tad spēle notiks tieši tur, laukuma saimnieku lomā gan būs "Ogre/Sāga 97". Mača sākums pulksten 15.00, ieeja – bez maksas.

Latvijas U18 hokeja izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns nosaucis kandidātu paplašināto sastāvu, kas gatavosies pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi. Starp nosauktajiem ir deviņi "Ogre/Sāga 97" spēlētāji: Eduards Fjodorovs, Martins Vilmanis, Erlends Kļaviņš, Vladislavs Adiļsons, Vladimirs Siņegubovs, Mikus Potāpovs, Ēriks Žohovs, Roberts Baranovskis un Julians Misjus.