Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-09-21  11:25:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, Ogres Sporta centrā Ogre/Miandum iesāka handbola virslīgas kārtējo sezonu, tiekoties ar ASK/LU vienību. Atšķirībā no pagājušās sezonas, kad negaidīti savās mājās atklāšanas spēlē ogrēnieši piekāpās RTU handbolistiem, šoreiz starpgadījumu nebija, un HK Ogre/Miandum izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 34:19(18:6).

Ogres komandā traumu dēļ šajā mačā nepiedalījās Arnolds Straume un Andris Pozņaks, taču tas nekādā veidā neietekmēja komandas sniegumu, un jau no paša spēles sākuma Ogres handbolisti ātri pārņēma vadību - spēles 7.minūtē pēc Arta Kurmēna raidījuma panākot 4:0. Puslaika turpinājumā, vārtus gūstot praktiski visiem laukumā esošajiem spēlētājiem un lieliski vārtos darbojoties mūsu komandas vārtsargam Arturam Baranovam, ogrēnieši pārliecinoši palielināja pārsvaru un puslaiku noslēdza ar iespaidīgu pārsvaru - 18:6 Ogre/Miandum labā.

Otrajā puslaikā pa lielam nekas nemainījās, un pēc nospēlētām 40 minūtēm ogrēnieši sasniedza lielāko pārsvaru šajā spēlē - 25:8. Atlikušajās 20 minūtēs Ogres handbolisti mazliet samazināja apgriezienus, kā arī vārtos pirmo reizi Latvijas virslīgā stājās jaunais vārtsargs Aleksandrs Vasiļjevs un pretinieki mazliet spēja samazināt rezultāta starpību, bet spēle noslēdzās ar Ogres komandas uzvaru 34:19.

Ogres komandā rezultatīvākais šajā spēlē bija Artis Kurmēns ar 8 vārtiem, bet pa 6 vārtiem pievienoja Andrejs Mancurovs un Artis Laganovskis. ASK/LU komandā 5 vārti Ērika Drobota kontā.

Nākamo spēli HK Ogre/Miandum aizvadīs 27.septembrī plkst. 17.00 Dobelē, kur tiksies ar vietējo Tenax komandu, kurai piekāpās pagājušās sezonas finālsērijā. Šo spēli varēs vērot arī Sportacentrs.com kanālā gadījumā, ja kāds no līdzutējiem nespēs ierasties uz Dobeli un atbalstīt Ogres handbolistus klātienē.

Ogre/Miandum – ASK/LU 34:19 (18:6)
Ogre/Miandum: Kurmēns 8, Mancurovs 6, Artis Laganovskis 6, Arvis Laganovskis 4, Dravnieks 4, Želna 3, Abiks 1, Bauze 1, Lepers 1
ASK/LU: Drobots 5, Kivlenieks 4, Vilsons 3, Šibins 3, Sūnaitis 1, Mežulis 1, Lubgāns 1, Ranka 1