Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2014-08-25  10:08:00 /

Ziņot redakcijai

Vakar, 24.augustā, Ogres 1.viduskolas sporta hallē savu ceturto Eiropas U16 basketbola čempionāta spēli aizvadīja Latvijas izlases puiši. Mūsējie piedzīvoja pirmo zaudējumu – ar 71:79 piekāpās tradicionāli spēcīgajiem lietuviešiem.

Turnīra pirmajā kārtā latviešu jaunie basketbolisti izcīnīja trīs uzvaras, pārspējot visas trīs savas apakšgrupas komandas (ar 74:67 Grieķiju, ar 84:62 Horvātiju, ar 63:55 Bosniju un Hercegovinu). Otrās kārtas trijās spēlēs mūsējiem pietiktu ar vienu uzvaru, lai garantētu sev vietu ceturtdaļfinālā. Vakar mačā ar Lietuvas valstsvienību to gan vēl neizdevās gūt.

Pēc neliela pārsvara pirmajā ceturtdaļā (18:16), mūsējie ļoti neveiksmīgi aizvadīja otro periodu – 11:23, pēc pirmā puslaika – 29:39. Šo desmit punktu deficītu Latvijas kadetiem tā arī vairs neizdevās atspēlēt, tika piedzīvots pirmais zaudējums ar 71:79. Rezultatīvākais mūsu izlasē ar 21 punktu jau atkal bija Rodions Kurucs, ogrēnieši Niks Kārlis Jansons un Bogdans Raiļans ar gūtiem punktiem protokolā šoreiz neatzīmējās.

Latvijas U16 basketbola izlasei Ogrē vēl jāaizvada divas ļoti svarīgas spēles – šovakar, 25.augustā, ar Turcijas valstsvienību, bet rītvakar, 26.augustā, ar Serbijas valstsvienību. Abas spēles sāksies pulksten 20.15, televīzijas tiešraidē tās translēs LTV7.