Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2013-10-21  12:57:00 /

Ziņot redakcijai

Svētdien, 20.oktobrī, HK Ogre aizvadīja spēli Ludzā pret pēdējo divu gadu Latvijas čempioniem Latgols handbolistiem un izcīnīja parliecinošu uzvaru ar rezultātu 31:21(19:10).

Šosezon Latgols komandā dažādu iemeslu dēļ sezonas sākumā nespēlē vairāki pamatsastāva spēlētāji, kā arī spēlē pret HK Ogre traumas dēļ laukumā nevarēja doties viņu komandas līderis Austris Tuminskis. Ogres komandā savukārt pirmo reizi šosezon ierindā bija visi spēlētāji.

Jau no paša spēles sākuma ogrēnieši iesāka ļoti pārliecinoši - uzbrukumā regulāri tika izspēlēts līdz brīvām metienu pozīcijām, bet vārtos lieliski darbojās Artūrs Baranovs un spēles 9.minūtē rezultāts jau bija 5-0 Ogres komandas labā. Spēles 11.minūtē par nesportisku rīcību sarkano kartiņu nopelnīja pretinieku komandas spēlētājs Sergejs Tretjakovs, kas vēl mazāk samazināja Latgols handbolistu cerības uz pozitīvu iznākumu šajā mačā. Līdz pārtraukumam ogrēnieši turpināja darboties pārliecinoši abos laukuma galos, kā rezultātā puslaiku noslēdza ar deviņu vārtu pārsvaru - 19:10.

Otrajā puslaikā aina uz laukuma īpaši nemainījās. Visu puslaiku turējās pirmajā puslaikā iekrātais pārsvars un rezultātā HK Ogre izcīnīja pārliecinošu uzvaru - 31:21.

HK Ogres komandā rezultatīvākais ar 9 vārtiem bija Arvis Laganovskis, bet 8 vārti Arnolda Straumes rēķinā. Pretinieku komandā 6 vārti Vitālija Borisenko un Aleksandra Pegasova kontā.

Nākamo spēli HK Ogre aizvadīs 26.oktobrī plkst. 16.45, Rīgā, ASK zālē tiekoties ar vietējo Celtnieks/LSPA komandu.

SK "Latgols" – HK "Ogre" 21:31 (10:19)

SK "Latgols": Borisenko 6/1, Pegasovs 6, Jansons-Buļs 3, Narnickis 2, Kamzols 2, Strazds 1, Matvejenko 1

HK "Ogre": Laganovskis 9, Straume 8/1, Pozņaks 5, Dravnieks 5, Lepers 2, Bauze 1, Avotiņš 1.