Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2013-10-11  15:11:00 /

Ziņot redakcijai

Pagājušās nedēļas nogalē divas Ogres Sporta centra zēnu futbola komandas piedalījās Vidzemes kausa izcīņā, kas divas dienas turpinājās Valmierā. Viena no ogrēniešu komandām izcīnīja augsto 2.vietu, informē futbola treneris Pauls Rubīns.

Sacensības notika minifutbolā, deviņu metru sitienu izpildes precizitātē un bumbas vadīšanas stafetē. Astoņu komandu konkurencē Ogres Sporta centru pārstāvēja divas komandas, kuras veidoja 2001. un 2002.gadā dzimuši futbolisti. Minifutbola turnīrā uzvarēja FK "Valmiera", OSC otrā komanda ierindojās sestajā vietā, bet "OSC–1" ar piecām uzvarām septiņās spēlēs ieguva 2.vietu. Vārtus šis ogrēniešu komandas labā guva: Matīss Beitāns (2), Toms Vecziediņš (2), Edvarts Klaužs (2), Olivers Kulpe (1), Armands Godainis (1), Vladislavs Oskins (1 ).

Sitienu precizitātes sacensībā visas komandas sacentās savā starpā. Lai arī abi Ogres komandu vārtsargi Bruno Vanags un Bruno Ciniņs parādīja labu sniegumu, "OSC-2" palika 8.vietā, bet "OSC–1" komanda ieguva 5.vietu. No mūsu spēlētājiem jāatzīmē Matīss Beitāns, kurš realizēja visus septiņus sitienus, un Aleksandrs Sadkovskis, kurš kļūdījās tikai vienu reizi.

Sacensību noslēgumā komandas sacentās bumbas vadīšanas stafetē. Katrā komandā startēja astoņi dalībnieki. OSC otrā komanda ieguva 6.vietu, bet "OSC-1" futbolistiem bumbas pārvaldīšana izdevās vislabāk, kā rezultātā pārspēti visi konkurenti un 1.vieta.

Vidzemes kausa ieguvēji tika noskaidroti pēc visu trīs sacensību veidu rezultātiem. OSC otrā komanda, gūstot vērtīgu pieredzi, ieņēma astoto vietu. "OSC–1" kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu, sīvā cīņā piekāpjoties FK "Valmiera", bet pārspējot Smiltenes, Aizkraukles un Valkas jaunos futbolistus. Kausa izcīņas noslēgumā notika LJFL Vidzemes reģiona čempionāta uzvarētāju apbalvošana. Ogres Sporta centra komandas saņēma bronzas godalgas U-11 un U-12 vecuma grupā. OSC komandās par vērtīgākajiem spēlētājiem atzina Bruno Vanagu un Matīsu Beitānu.

Šonedēļ par Vidzemes kausu sacentīsies 2003./2004.gadā dzimušie futbolisti.