Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2009-03-28  07:03:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Vakar Vidzemes ledus halles skatītāju rindas pildīja līdzjutēji - Latvijas Atklātā hokeja čempionāta finālspēlē spēkiem mērojās "ASK/Ogre" un "Liepājas metalurgs".

Šī izrādījās čempionāta pēdējā spēle - "Liepājas metalurgs" pārspēja Ogri ar 4:1, izcīnot zelta medaļu.

Pēc 25.marta agresīvās spēles skatītāji bija noskaņojušies uz jaunu šovu. Šoreiz likmes bija vēl augstākas, tādēļ Ogres rajona policijas darbinieki strādāja pastiprinātā režīmā. Tomēr iepriekš uzkrāto soda punktu skaits vai arī jau trešdien izlādētās emocijas skatītājiem lika vilties - spēle bija daudz mierīgāka, pat ja tas hokejistiem prasīja lielu savaldīšanos.

"Liepājas metalurgs" par valsts čempioniem kļuva jau otro gadu pēc kārtas, bet piekto reizi vēsturē. Līdz šim „Liepājas metalurgs" Latvijas čempionātā bija triumfējis arī 2000., 2002., 2003. un 2008.gados.

Kaut arī ogrēnieši aktīvi veidoja uzbrukumu pēc uzbrukuma, veiksme arī šoreiz nebija viņu pusē. Vienīgos vārtus, spēlējot vairākumā, pirmajā periodā guva "Liepājas metalurgs" (Vladimirs Mamonovs). Pārsteigumus neatnesa arī otrais periods. To abas komandas aizvadīja bez vārtu guvuma.

Citu spraigumu spēle ieguva trešajā periodā. Liepājnieki ar 20 sekunžu intervālu guva divus vārtus, rezultātu starpību palielinot līdz 3:0. Pirmos vārtus mūsējie guva tikai 11 minūtes pirms cīņas beigām (Andrejs Maslovskis). Vēl pēc četrām minūtēm "Liepājas metalurgs" (Bramanis) 3 punktu starpību atjaunoja, izcīnot noslēdzošo rezultātu - 4:1.