Noderīgas saites:

Andris Poznaks
  Publicēts: 2012-10-21  11:13:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Piektdien savu otro spēli, Ogrē tiekoties ar pagājušās sezonas bronzas medaļniekiem LSPA/NB-SAN, Latvijas handbola virslīgā aizvadīja HK Ogre handbolisti un piekāpās ar rezultātu 29:34(12:17). Šī bija jau otrā spēle šo komandu starpā šosezon, jo HK Ogre un LSPA komandas šogad jau bija tikušās Rīgas atklātajā čempionātā un arī tad ar rezultātu 31:27 pārāki izrādījās rīdzinieki.

Piektdienas spēle rezultātu atklāja LSPA handbolisti un spēles sākumā izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, taču Ogres komanda drīzumā spēli izlīdzināja un līdz puslaika vidum spēle ritēja punkts punktā. Puslaika vidū vairākas labas iespējas gūt vārtus, tai skaitā divus 7m soda metienus, neizmantoja mājinieki, uz ko LSPA komanda atbildēja ar vairākiem ātrajiem uzbrukumiem un 10 minūtes līdz puslaika beigām ieguva 6 vārtu pārsvaru 10:16. Līdz puslaika beigām īpaši nekas nemainījās un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 17:12 viesu komandas labā.

Otrā puslaika sākumā komandas apmainījās ar vairākiem vārtu guvumiem, bet pie rezultāta 14:19 Ogres komanda vairakkārt nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu Raiti Puriņu un puslaika desmitajā minūtē LSPA sasniedza lielāko pārsvaru šajā spēlē – 14:22. Spēles turpinājumā vairākkārt lieliski Ogres vārtos nospēlēja Artūrs Baranovs un mājiniekiem vairākas reizes izdevās pietuvoties līdz četru vārtu deficītam, taču reāli apdraudēt viesu komandas uzvaru vismaz šoreiz HK Ogre komandai neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 29:34 LSPA/NB SAN komandas labā.

Viesiem rezultatīvākais šajā spēlē ar septiņiem vārtiem bija Rihards Leja, bet pa sešiem rezultatīviem metieniem Mareka Černousova un Arta Laganovska kontā. Mūsu komandas labā rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Jānis Avotiņš.

Nākošo spēli Ogres komanda aizvadīs izbraukumā, Jūrmalā tiekoties ar vietējo Jūrmalas Sports komandu, kuru jau šosezon izdevās pārspēt Rīgas atklātajā čempionātā ar rezultātu 28:22. Nākamā mājas spēle HK Ogre būs 14.novembrī pret ASK/LU vienību, uz ko tiek laipni aicināti līdzjutēji Ogres sporta centrā atbalstīt savu komandu.

HK Ogre – LSPA/NB SAN
HK Ogre: Avotiņš 7, Straume 5, Dravnieks 5, Mancurovs 5, Pozņaks 3/1, Ervalds, Bauze, Želna un Ģērmanis 1.
LSPA/NB SAN: Leja 7, Laganovskis 6, Černousovs 6/3, Kurmēns 5, Lejnieks 4, Blome 3, Vimbulis 2, Tihanovs 1.